O nás

Firma Medi Plus, s.r.o. je na trhu už od roku 2003. Venujeme sa hlavne servisu a opravám počítačov, notebookov, mobilov, tabletov a tlačiarní. Taktiež robíme profesionálne PC zostavy na mieru. Okrem toho sa zaoberáme aj tvorbou webových stránok, tvorbou videí a klipov, správou sietí, nastavovaním routerov, sieťových prvkov a inštaláciou kamerových systémov. V neposlednom rade medzi našu činnosť patrí aj digitalizácia kaziet, zabezpečenie počítačov proti vírusom v spolupráci s firmou Eset, predaj a servis zdravotníckej techniky a počítačové poradenstvo.

Pri našich riešeniach vychádzame z požiadaviek zákazníkov, so snahou navrhnúť a dodať iba efektívne a moderné riešenia, ktoré sú pre zákazníka prínosom a ktoré v konečnom dôsledku naplno využije. Čestnosť a profesionalita je pre nás vo vzťahu k zákazníkovi najdôležitejšia. Našou prioritou je, aby každý náš klient bol spokojný.

Pravidelne sa vzdelávame a sledujeme najmodernejšie trendy. Máme zato, že aktuálne potreby klienta môžu byť plnohodnotne zaistené len za predpokladu, ak kráčame s dobou. Sme si vedomí, že príležitosť, ktorá sa na trhu objavila dnes, nemusí byť príležitosťou zajtra. Záleží nám na našej povesti a preto sa denne snažíme príkladným vystupovaním na všetkých úrovniach vzájomného styku byť vždy klientom na blízku.

.